Cemiyetin ünlü siması geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette ‘Karidesliyi kaptırmam’ diyerek herkesi şaşırtacak bir itirafta bulundu. Son zamanlarda davetlerde sıklıkla yalnız rastladığımız isim konu hakkında samimi açıklamalar yaparak bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzun zamandır karideslinin peşinde olduğunu söylemekten çekinmeyen ünlümüz karideslinin sadece hakedenin olabileceğini onun da kendisi olduğunu ima etti.

Karidesliyi hak etmek için ne yaptığı büyük merak konusu olan sima. “Bu konuyu açıklamam doğru olmaz zamanı gelince her şeyi öğreneceksiniz” diyerek konuya olan merakımızı ikiye katladı.

Yakın arkadaşları tarafından daha fazla açıklama yapması engellenen ünlü sima gecenin karanlığına karışarak gözlerden kaybolurken davette neler yaşadığı, ne yiyip ne içtiği de ayrı bir merak konusu oldu.

Genelde sessiz sakin tavırlarıyla bilinen ünlü ismin bu tarz açımlamalar yapmasının sebebi ve yeni bir gündemde kalma taktiği uygulayıp uygulamadığı bilinmiyor ama ekibimiz bahsi geçen karideslinin peşine düşerek konuyu aydınlatmaya kararlı görünüyor.

 

Yorum Yap