Yumuk patiler, çalışkan kediciklerim benim. Kuzuların sessizlikleri! Nasılsınız? İyi misiniz bakayım? Kim’in filmini izlediniz mi? Nasıl da yakışıklı ve mağrur çıkmış değil mi? Vallahi bütün mahalle Kim’den bahseder oldu be canlarım. Asuman Ablanızı da unuttunuz bakıyorum.

Şaka yapıyorum kız! Unutur musunuz siz beni hiç? Bu hafta gelen e-maillerden, posta güvercinlerinden yemin ediyorum başımı kaldıramadım. İçlerinden de ChiPetPet rumuzlu tontişimin sorusuna yanıt vermeye karar verdim. Buyrun bakalım:

“Merhaba Asuman Abla; size içimi dökmek istiyorum belki biraz yüreğime su serpersiniz. Ben Bostancı’da bir apartman dairesinde oturan güzel, alımlı bir ev kedisiyim. Yan komşumuz Efraim ile 3,5 yıldır çılgın, pati patiye bir ilişkimiz var. Geçen aya kadar enerjimiz tavandaydı. Ancak bir aydır ilgisiz bana karşı. Ben de hafta başında ani bir karar alıp ilişkimi noktaladım. Sapphere reklamlarındaki Patron Kim tarzı, dinç bir erkek ile izdivaç istiyorum. Önerileriniz nelerdir?”

 

Cevap:

“Sevgili Kızım, yanlış düşünüyorsun. İnsanın hayat arkadaşı demek iyi günde kötü günde yakında olmak demektir. Bir süre ilişkide çalkantılar olabilir. Anladığım kadarıyla sen PATRON KİM’den zaten etkilenmiş ve bu ilişkiyi bitirmeyi kafana koymuşsun. Yanlış yapıyorsun güzel kızım! Birincisi kediler aleminde durgunluk geçici, heyecan kalıcıdır. Mart yaklaştıkça heyecan zirve yapacaktır! İkincisi ise bu satırlardan çok belli etmesem de Kim’in izdivacına talibim! Saçını başını yolarım senin yelloz!”

 

Neyse canlarım hanımefendi kimliğimi bozmayayım ben! Seviyorum sizi!

Sağlıcakla kalın!

 

Yorum Yap