Son zamanlarda aralarından su sızmayan genç sosyetenin gözde üyeleri bu sefer birbirlerine rakip oldu. Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek yarış için her ne kadar rekabet dostluğumuzu güçlendiriyor deseler de arkadaşlıklarının bozulup bozulmayacağı merak konusu haline gelen ikilinin aileleri de konu hakkında endişeli olduklarını belirtti.

Aile üyeleri çocuklarının birlikte büyüdüklerini ve bu zamana kadar çok şey paylaştığını, dostluklarının yanı sıra iş konusunda da birbirlerinin en büyük destekçileri olduklarını belirtirken yakın çevreden rekabete ilginç yorumlar gelmeye devam ediyor.

Ailelelere ve gençlere yakınlığıyla bilinen bir ismin “Bu yarıştan sonra bütün dengeler değişir. Bırakın gençleri aileler bile birbirine düşman olur. Rekabet cemiyette büyük yankı uyandırır.” sözleri konu hakkında şüpheleri haklı çıkartacağa benziyor.

Geçtiğimiz günlerde  birlikte görüntülenen sıkı dostlar çıkan dedikodulardan doğan baskılara yönelik “Sonucu ne olur bilemiyoruz. Bu konu çok abartıldı. Kendimizi baskı altında hissediyoruz. Her şey yarıştan sonra belli olacak. İyi olan kazansın” şeklinde açıklama yaptı.

 

Önümüzdeki haftasonu gerçekleşecek olan yarışı iş ve sanat dünyasından pek çok isim birlikte izleyecek.

 

Yorum Yap