iStock_000031410354_Full

Yaz sıcakları, biz kediler için tam yan gelip yatma ortamı hazırladığı için malum kilo alır dururuz. Ekim ayının gelmesiyle form tutma telaşına giren tombul kediler her gün düzenli olarak yürüyüş yaptıkları sağlıklı yaşam grubu oluşturdular. Bebek Sahili’nde günde 10 km yürüyüş yapan sağlıklı kedi grubu 2 ayda form tutacaklarını iddia ediyorlar. Önceleri arkadaş çevrelerinde kurdukları grubu gelen talepler üzerine sosyal medyaya taşımaya karar veren grup, gösterilen ilgiden oldukça memnun.

Yürüyüşü işin bahanesi olarak gören grup, sosyal medya üzerinden farklı çevreler edineceklerini ve sadece sağlıklı yaşam tutkunlarını çevrelerine dahil edeceklerini belirtiyor.

Sabahları güneş doğmadan Bebek Parkı’nda toplanan fit kedi grubunun 10 km yürüyüş yapıp sağlılıklı yaşamla ilgili birbirlerinden fikir alışverişi yaparak motive olduğu biliniyor. Ünlülerden ne eksiğimiz var diyerek yola çıkan oluşumun mottosu ise ‘’Biz birbirimizi motive ederiz. Sağlıklı besinimizi de Sapphere Mama’dan yeriz.’’ şeklinde.

 

Yorum Yap