markalar_sayfa

Sapphere,

Küçük dostlarımıza değer veren Sapphere, hijyen ile son teknoloji üretim tekniklerini harmanlayarak en sağlıklı besinleri Avrupa’da üretir.

Bu bilinç ile çalışan ve bütün üretimlerini en iyi fabrikalarda yapan Sapphere, paketi açtığınız her zaman aynı güveni ve lezzeti sunar. İşte bu yüzden Sapphere gelişen dünyanın en iyi pet besini olma yolunda hızla ilerlemektedir. Tüketici odaklı büyüyen Sapphere, tüketenin küçük dostlarımız olduğu gerçeğini benimseyerek özel lezzetler sunar.

Sizde Sapphere ile ona verdiğiniz önemi gösterin. Sapphere, önemli olanlar için…

 

 

 
markalar_sayfa

Red Dingo, evcil hayvan macerasıdır.

Bizler hayvan aksesuarlarımızı tüm maceraların uzun soluklu olması için yaratıyoruz. Tıpkı markamızda yer alan Avustralya’ya özgün yaban köpeği Dingo gibi, Red Dingo’nun ürünleri evcil hayvanların günlük hayatlarında aktif, özgür ve rahat hissetmeleri için tasarlanmıştır.

Tasarım, kullandığımız malzemeler ve üretim kalitesine göstermiş olduğumuz özen ile ürünlerimize duyduğumuz güveni birleştirdiğimizde aksesuarlarımıza tam garanti verebiliyoruz.

Peki bu evcil hayvan macerası nedir?

Canlılıktır, hareketliliktir. Açık havadır. Eğlencedir. Araba camından gelen temiz havadır. Uzun bir yürüyüşteki yüzlerce yeni kokudur. Parkta topla oynanan oyundur. Asıl macera siz ve evcil hayvanınızın paylaştığıdır…

 

 

 
markalar_sayfa
Tomi,
Almanya da üretilen dünyanın engüvenli ve lezzetli kedi mamalarından Tomi.
Tomiyuuuuww diyen kedileri Petseven ile petshoplara ve veteriner hekim kliniklerine çağırıyor.
Sizde bu sese kulak verin.